Mateusz Wtorek – Programista, Freelancer

Web Developer, Programista, Freelancer, Informatyk

Mateusz Wtorek - programista, freelancer

Mateusz Wtorek

Web Developer, Programista, Informatyk, Freelancer

Jako programista, web developer pracuje od 2010 roku jednak moja pasja narodziła się wiele lat wcześniej – już w szkole podstawowej na własną rękę uczyłem się tworzenia stron internetowych.

Przez te wszystkie lata jako webmasterfreelancer wykonałem setki projektów stron www, sklepów internetowych, aplikacji www i mobilnych. Pracowałem z każdym rodzajem klienta od klientów indywidualnych przez małe i średnie firmy aż po duże firmy i korporacje. Zaufali mi klienci z całego świata, pracowałem dla firm z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, Australii, Singapuru itd. Wiele razy byłem też podwykonawcą różnych projektów www dla dużych agencji interaktywnych – jednak to nie dla mnie gdyż wolę mieć bezpośredni kontakt z klientem.

Strony www - programista, freelancer, web developer

Tworzenie stron internetowych

Projektowałem już każdego rodzaju strony www od tych prostych stron tzw. wizytówek po bardzo skomplikowane i rozbudowane strony internetowe. Jestem w stanie wykonać dowolną stronę www ze wszystkimi możliwymi funkcjonalnościami. Chętnie też doradzam klientom co mogłoby się jeszcze znaleźć na ich stronie internetowej aby np. zwiększyć sprzedaż lub zachęcić użytkowników do składania zapytań ofertowych. Każda wykonana przeze mnie strona posiada intuicyjny panel zarządzania stroną (WordPress) oraz wersję mobilną. Jako, że jestem również specjalistą od SEO (pozycjonowania stron www) to każdą zaprojektowaną stronę www dokładnie optymalizuje pod kątem wyszukiwarek internetowych (Google), celem zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania na określone słowa kluczowe.

Sklepy internetowe - webmaster, programista, informatyk

Tworzenie sklepów www

Tworzenie sklepów www – jestem specjalistą dla którego w temacie sklepów internetowych nie ma żadnych tajemnic. Stworzyłem od podstaw wiele sklepów www na platformach takich jak Woocommerce, PrestaShop czy Magento.

Poza projektowaniem sklepów internetowych zajmuje się również administracją, rozbudową i modyfikacją istniejących już sklepów www. W takich sklepach zajmuje się zadaniami przekazanymi np. przez dział marketingowy, SEO czy sprzedaży. Dlatego znam wiele możliwości rozwoju sklepów internetowych. Aktywnie też uczestniczę w planowaniu rozbudowy sklepów www.

Wdrażałem praktycznie wszelkie możliwe funkcjonalności w sklepach internetowych. W rozwoju sklepów www nie ma dla mnie żadnych ograniczeń.

Aplikacje internetowe - Full Stack Developer

Programista aplikacji www

Zajmuje się programowaniem aplikacji internetowych (webowych) zarówno front-end jak i back-end. Tworzyłem różnego rodzaju aplikacje www m.in. napisałem od podstaw system zarządzania siecią hoteli – aplikacja była zintegrowana ze stroną internetową oraz z zew. aplikacjami takimi jak Airbnb czy Booking.com. Bez problemu podejmuje się również rozbudowy czy modyfikacji istniejących już aplikacji internetowych. Technologie w których pracuje to: PHP, Symfony, Laminas (Zend Framework), Python, Django, JavaScript, Vue JS, React, Angular, Node JS.