Wystąpił błąd przy aktualizacji /nazwa wtyczki/: Pobieranie nie powiodło się. Katalog docelowy przesyłania strumieniowego nie istnieje lub nie ma uprawnień do zapisu do niego.

Angielska wersja błędu: An error occured while updating /nazwa wtyczki/. Download failed. Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.

Błąd który pojawia się najczęściej po przeniesieniu WordPressa na inny serwer lub po różnego rodzaju zmianach w ustawieniach hostingu. Błąd wynika z tego że WordPress nie ma dostępu do katalogu tymczasowego.

 

Jak naprawić błąd z katalogiem przysyłania w WordPress?

W głównym katalogu WordPressa znajdź plik „wp-config.php”. Następnie sprawdź czy znajduje się w nim następująca linijka kodu:

define(’WP_TEMP_DIR’, ABSPATH . 'wp-content/’);

Jeśli jest to usuń ją. Błąd powinien zostać naprawiony. Jeżeli w pliku nie ma tej linijki kodu a błąd występuje, dodaj ją nad danymi bazy danych:

katalog docelowy przesyłania strumieniowego nie istnieje

wp-config.php

 

Problem powinien zostać rozwiązany. Jeżeli jednak dalej występuje, skontaktuj się ze mną.


Tworzenie stron i sklepów www. Projektowanie aplikacji internetowych.

Mateusz Wtorek - Web Developer, Freelancer, Programista

Szukasz wykonawcy strony, sklepu lub aplikacji internetowej? A może masz już stronę i szukasz kogoś kto zajmie się rozbudową, modyfikacją lub jej opieką? Więcej informacji: www.mateuszwtorek.pl

Kontakt

720 765 110
kontakt@mateuszwtorek.pl