Lime – wynajem hulajnóg w Krakowie

Po Hulaj i Blinkee, Lime to trzecia firma oferująca wynajem hulajnóg w Krakowie. Miasto międzyczasie myśli o zakazie używania hulajnóg na chodnikach. Jeżdżenie hulajnogami miałoby być możliwe jedynie po ścieżkach rowerowych.

Lime – o firmie

Lime należy do firmy Uber. Oferują wynajem hulajnóg w wielu krajach takich jak USA, Australia, Belgia, Niemcy, Nowa Zelandia itd. W Polsce hulajnogi Lime możemy znaleźć w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław a teraz też w Krakowie.

Ceny wypożyczenia hulajnóg w Lime

Opłata startowa w Lime wynosi 2zł a każda kolejna minuta wypożyczenia hulajnogi to 0,50zł. Cena jest podobna to wypożyczenia hulajnogi w Blinkee gdzie opłata startowa wynosi 2,50zł a każda kolejna minuta kosztuje 0,49zł. Najlepiej cenowo na razie wychodzi Hulaj gdzie opłata startowa to tylko 1zł a każda minuta to koszt 0,49zł.

Jak wypożyczyć hulajnogę elektryczną Lime w Krakowie

Wypożyczenie hulajnogi Lime w Krakowie

Wypożyczenie hulajnogi Lime w Krakowie

Aby wypożyczyć hulajnogę Lime potrzebujemy do tego aplikacji (Android, iOS). Po rejestracji swojego konta, możemy korzystać z wynajmu hulajnóg.

Kredyt na odblokowanie hulajnogi Lime (Kod promocyjny / kupon)

Poniżej znajduje się kod na darmowe odblokowanie hulajnogi:

R4UWMVR

Kupon / kod promocyjny Hulaj.

 


Tworzenie stron i sklepów www. Projektowanie aplikacji internetowych.

Mateusz Wtorek - Web Developer, Freelancer, Programista

Szukasz wykonawcy strony, sklepu lub aplikacji internetowej? A może masz już stronę i szukasz kogoś kto zajmie się rozbudową, modyfikacją lub jej opieką? Więcej informacji: www.mateuszwtorek.pl

Kontakt

720 765 110
kontakt@mateuszwtorek.pl