Hulajnogi elektryczne w Krakowie

hulajnogi elektryczne w Krakowie

hulajnogi elektryczne w Krakowie

Hulaj – pierwsza wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych w Krakowie, jest to polski startup. Jak sami o sobie piszą:

stworzony przez mieszkańców Krakowa z myślą o mieszkańcach Krakowa

Na razie na ulicach Krakowa pojawiło się 200 hulajnóg. Usługa Hulaj dostępna jest wyłącznie na terenie Krakowa, jednak w planach jest rozszerzenie oferty na takie miasta jak: Warszawa, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. Jest to dobra wiadomość dla mieszkańców tych miast, ponieważ ceny wynajmu w Hulaj, są niższe na tle konkurencji.

 

Ceny hulajnóg elektrycznych w Krakowie

Na tle innych miast, ceny hulajnóg w Krakowie wyglądają całkiem zachęcająco. Za wypożyczenie hulajnogi płacimy złotówkę, a za każdą minute tylko 0,49zł. Jak na razie jest to najtańsza wypożyczalnia hulajnóg w całej Polsce. Od dnia 24 czerwca 2019 zmieniony zostanie regulamin, w związku z czym cena za każdą rozpoczętą minutę wynajmu hulajnóg będzie wynosiła 0,59zł.

 

Jak wypożyczyć hulajnogę elektryczną w Krakowie

Aby wypożyczyć hulajnogę wystarczy pobrać aplikację Hulaj (Google Play, App Store). Następnie zakładamy i weryfikujemy swoje konto. Aby wypożyczyć hulajnogę wystarczy poprzez aplikację zeskanować kod QR znajdujący się na hulajnodze.

Hulajnogi elektryczne w Krakowie

Hulajnogi elektryczne w Krakowie

Kod promocyjny (kupon) na hulajnogę w Krakowie

Aby uzyskać zniżkę na hulajnogę wpisz:

JhAS2m

Edit: Niestety jakiś czasu temu „Hulaj” wyłączyło opcję używania kodów promocyjnych. Dlatego na razie powyższy kod może nie działać.


Tworzenie stron i sklepów www. Projektowanie aplikacji internetowych.

Mateusz Wtorek - Web Developer, Freelancer, Programista

Szukasz wykonawcy strony, sklepu lub aplikacji internetowej? A może masz już stronę i szukasz kogoś kto zajmie się rozbudową, modyfikacją lub jej opieką? Więcej informacji: www.mateuszwtorek.pl

Kontakt

720 765 110
kontakt@mateuszwtorek.pl